Aktualności
2009-11-06
Sponsorsko-warsztatowy trzeci dzień Konferencji

Ostatni, trzeci dzień Konferencji przeznaczony jest dla sponsorów.

ALMA, IBM, ADVA Optical, COMARCH, Budsoft, JUNIPER Networks, POLCOM, SUN Microsystems, Extreme Network, Brocade oraz Gambit to liderzy w dziedzinie najnowszych technologii informatycznych, innowacyjnych rozwiązań i usług. Ich przedstawiciele nie tylko uczestniczyli w wykładach, ale również sponsorowali pierwszą Konferencję i3 i prezentowali swoją ofertę na stoiskach wystawowych  przez wszystkie dni konferencji.

 

Dzisiejsze sesje innowacyjnych produktów i innowacyjnych technologii umożliwiły zapoznanie się z najnowszymi kierunkami rozwoju branży informatycznej.

IBM zaprezentował koncepcję Starter Planet – lepszego i mądrzejszego świata, który dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii cyfrowych będzie bardziej przyjazny człowiekowi,  SUN Microsystems przekonywał do zalet Systemu Open Storage, który zapewnia oszczędność, kontrolę i wygodę w korzystaniu z urządzeń otwartej pamięci masowej, a ALMA zaprezentowała technologie transportowe dla Internetu przyszłości.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy aplikacji do rozpoznawania mowy języka polskiego – technologii pozwalającej interpretować komputerowi mowę ludzką oraz prezentacje technologii wizualizacji Super HD (4K)  – telewizji wysokiej rozdzielczości.

 

Barbara Kierończyk-Muczek